Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Otoyol Yardım ve Verdiğimiz Diğer Hizmetler

"7/24 oto çekici hizmeti veren 724 Oto Kurtarıcı trafikte zorda kaldığınız her türlü durumlarda bir telefonla sorunlarınıza çare olmaktadır."

Zor zamanlarınızda yanınızda olan çekici! 724 Oto Kurtarıcı

Tecrübeli kadrosu ile zaman / mekan fark etmeksizin tüm İstanbul geneli hizmet veren 724 Oto Kurtarıcı genel olarak, trafik çekici, oto kurtarma, yol yardım hizmetleri sunmaktadır. Binek araç, ticari araç, büyük araç farkı olmadan her tipte taşıtın çekici ve kurtarıcı hizmetine uygun çekici ve kurtarıcılarımız ile tüm gün boyunca sizlerden gelecek çağrılara cevap vermekteyiz.Acil durumlar dışında araçlarınızın herhangi bir yerden başka bir yere nakli ile her türlü iş makinelerinin taşınması konusunda da hizmet vermekteyiz.

Hayatımızda önemli bir yer edinen trafik kavramı hemen hemen her gün sabah - akşam dikkat ettiğimiz, planlamamızı ve yolculuklarımızı ona göre ayarladığımız bir hal almıştır. Kaldı ki İstanbul gibi zamanın çok hızlı akıp gittiği bir şehirde yaşıyorsanız günlük planlarınız arasında trafiğin önemli bir yeri olduğunu anlarsınız. Sabah iş trafiği akşam eve dönüş trafiği, gün içerisinde ise büyük araç ve bağlantı noktaları trafiği derken günlük zamanımızın 2-3 saatini trafik sıkışıklığına ayırmamız gerekmektedir. Peki bu trafikte aracınızın çalışmadığı ya da hareket edemediği durumlar için yapılabilecek en gerçekçi tanım nedir? Kabus. Peki sizleri bu zor durumdan kurtarmak için 724 Oto Kurtarıcı olarak bizler ne yaparız kısaca anlatalım.

Trafikte güvenle seyredemeyeceğiniz her türlü durumlarda, araç arızaları, trafik kazaları ya da taşıtınızın çekici vasıtası ile bir başka yere nakliyesi gibi taleplerinizde bir telefonla kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek cevap vermekteyiz. 724 Oto Kurtarıcı İstanbul oto çekici ihtiyaçlarınız için 7/24 tecrübeli personeli ve bir çok farklı noktada bulunan oto çekicileri ile beklemektedir.Uygun fiyatlı oto çekici için her zaman bizleri arayabilir, güler yüzlü samimi personelimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

724 Oto Kurtarıcı maddi hasarlı trafik kazaları sonucu ya da araç arızası sonucu yolda kalan sürücüleri talep etmeleri durumunda en yakın araç servisine götürmenin yanı sıra gece araçlarını tamir ettirip yola devam etmek isteyenler için de gece açık oto tamirhane, elektrikçi, lastikçi vb yerlere de götürerek maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İstanbul geneli gece açık olan oto tamirhaneler ve servislerin güncel listeleri çekicilerimiz tarafından takip edilmekte ve dileyen müşterileri sigorta ve kasko anlaşmaları aynen geçerli olmak sureti ile servislere yönlendirmektedir. Bu hizmetimiz ile İstanbul'da gece açık oto tamirhane arayışlarınıza bir son vermiş olacaksınız. Aradığınız hizmet güler yüzlü servisimiz ile ayağınıza kadar gelmektedir.

Araç taşıma ve çekme kapasitemiz her türlü binek araçlar, otomobiller, ticari araçlar, panelvan araçlar, minibüs, midibüs, otobüs, kamyonet, kamyon, tır, iş makineleri, bobcat vs vs gibi her türlü büyük, küçük, tekerlekli ve paletli taşıtlar olacak şekilde gayet geniştir. Sanayi bölgelerinde forklift, bobcat vb gibi araçların şehir içi ya da şehir dışı nakliyesi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Şehir dışı araç taşıma işleriniz için uygun fiyatlarımız ile taleplerinize cevap vermekteyiz.

Unutmayınız. Şayet yolda kalırsanız öncelikle can ve mal güvenliğinizi sağlamalısınız. Aracınızın pozisyonuna göre diğer sürücülerin görecek oldukları mesafelere flaşör vb malzemeleri koymayı, akabinde güvenli bir noktaya geçerek oto çekici talebinde bulununuz. Önce emniyet sonra hareket!

En yakındaki oto çekiciyi nasıl bulurum diye düşünmeyin. 724 Oto Kurtarıcı İstanbul geneli her an her yerde 7/24 görevde.